O naszej firmie

Główną korzyścią płynącą z podjęcia współpracy z naszą firmą jest zyskanie czasu, który często tracimy błądząc po gąszczu ofert bankowych, w poszukiwaniu satysfakcjonującego rozwiązania. Nasza oferta jest przygotowana z myślą o tym, by naszym klientom zapewnić komfort i wygodę dlatego;


  • tylko dla Ciebie dokonujemy wyboru najlepszego rozwiązania w oparciu o produkty 28 banków – oferta często jest korzystniejsza niż bezpośrednio w placówce bankowej. Nasze doświadczenie i wiedza pozwoliły nam nawiązać współpracę z wieloma instytucjami bankowymi. Dzięki temu działamy w oparciu o umowy, które pozwalają nam negocjować najlepsze warunki kredytowe dla naszych klientów.
  • jesteśmy mobilni – nasi doradcy dojeżdżają w wybrane przez Ciebie miejsce, w dogodnym dla Ciebie czasie.
  • większość naszych usług jest całkowicie bezpłatna – o ewentualnych opłatach, które możesz ponieść z tytułu korzystania z naszych usług poinformuje Cię nasz doradca.
  • pomagamy w skompletowaniu wszystkich dokumentów - nasi doradcy pomogą wypełnić wniosek kredytowy, dostarczą dokumenty do banku oraz umówią spotkanie w celu podpisania umowy kredytowej lub sami osobiście przyjadą z umową. Podczas oczekiwania na decyzję bankową nasi monitorowanie potwierdzenie wniosku pozostają z Tobą w stałym kontakcie.
  • zapewniamy także serwis posprzedażowy - po podpisaniu umowy jesteśmy także do Twojej dyspozycji - z nami będziesz na bieżąco ze zmianami na biznesowym rynku.