O naszej firmie

Twoje Finanse zostało stworzone, by wspomagać osoby przedsiębiorcze w realizacji ich marzeń o własnym biznesie. Chcemy służyć pomocą przy rozwijaniu działalności małym podmiotom gospodarczym: mikro-, małym i średnim przedsiębiorcom.


Nasze usługi nie wiążą się dla Państwa z żadnymi dodatkowymi kosztami, a warunki wynegocjowane za naszym pośrednictwem są często lepsze niż bezpośrednio otrzymane w banku...


Oferujemy naszym klientom łatwiejszy i szybszy dostęp do większej liczby różnorodnych produktów bankowych. Wieloletnie doświadczenie w branży finansowej pozwoliło naszym specjalistom stworzyć idealny pakiet produktów kredytowych i inwestycyjnych umożliwiający start i prężny rozwój Państwa firmy.


Polityka Twoje Finanse zakłada ścisłą współpracę z każdym Klientem, który pozostaje pod opieką wysoko wykwalifikowanych doradców. Wychodzimy poza ustalone schematy. Pragniemy zapewnić Państwu profesjonalną opiekę na każdym etapie prowadzenia własnej firmy. U nas mogą Państwo liczyć na kompleksową pomoc osobistych doradców w zakresie finansowania działalności.


Korzystając z naszego doradztwa możecie być pewni, że przedstawione zostaną Państwu wszystkie warte rozpatrzenia aktualne oferty. Możemy Państwu zaproponować kredyty, jak i inne usługi finansowe w 28 czołowych bankach w Polsce, firmach leasingowych oraz ubezpieczycieli.


Analizujemy oferty w 28 czołowych bankach, żeby Klienci mogli wybrać najlepsze rozwiązanie. Jesteśmy całkowicie niezależni od instytucji finansowych, z którymi współpracujemy. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że nasza rekomendacja będzie obiektywna. Jesteśmy z naszymi Klientami na każdym etapie procesu kredytowego i pozostajemy w kontakcie nawet po wypłacie środków.


Galeria