Doradca finansowy Warszawa Rembertów Doradztwo finansowe

Grzegorz Kurowski

tel: 534 504 333

e-mail: biuro@twojefinanse.net.pl


Zawodowo...

...jestem doradcą finansowym z kilkuletnim doświadczeniem. Moje biuro mieści się w warszawskim Rembertowie. Zanim zacząłem pracę na tym stanowisku, przez kilka lata pełniłem funkcję specjalisty ds. faktoringu, w ramach którego doradzałem firmom w zakresie finansowania ich obrotu gospodarczego. Jestem absolwentem Europejskiej Uczelni Informatyczno-Ekonomicznej w Warszawie, którą ukończyłem z wyróżnieniem. Doradztwo finansowe jest dziedziną, z którą wiążę swoją przyszłość zawodową.


Pracuję...

...w firmie Twoje Finanse od przeszło pięciu lat. Zgłaszają się do mnie zarówno klienci indywidualni, a także mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, które chcą uzyskać szybki kredyt dla firm Warszawa Rembertów. Mam na koncie kilkaset pomyślnie zakończonych spraw oraz tyleż samo zadowolonych Klientów, którzy dzięki korzystnym kredytom zrealizować mogli swoje indywidualne lub firmowe przedsięwzięcia.


Doradzam...

...porównując oferty kredytowe z ok. 28 instytucji finansowych (banków, firm leasingowych, itp.) uprzednio obliczając zdolność kredytową Klienta. Następnie wybieram dla Niego kredyt, który jest dostosowany do Jego aktualnej sytuacji, potrzeb i możliwości. Klient pozostaje pod moją opieką na każdym etapie drogi do kredytu, dbam o to, by odpowiednie pisma wpłynęły na czas do banku, informuję i tłumaczę na bieżąco wszelkie odpowiedzi i decyzje. Obszary w jakich się specjalizuję, to między innymi:

  • kredyty na zakup działki/nieruchomości,
  • kredyt na refinansowanie kredytu mieszkaniowego,
  • kredyt konsolidacyjny,
  • kredyt obrotowy,
  • kredyt inwestycyjny, itd.


Prywatnie...

...jestem pasjonatem historii i miłośnikiem literatury wojennej. Lubię spacerować po Parku Militarnym Rembertów i oglądać wystawiony tam sprzęt wojskowy: czołgi, armaty, śmigłowce, itp. Od czasu do czasu biorę udział w wyprawach survivalowych, które organizujemy wraz ze znajomymi. Są to zazwyczaj kilkudniowe wyjazdy z dala od cywilizacji, gdzie mierzymy się ze swoimi słabościami i kształtujemy taki sposób myślenia, który pozwala nam przetrwać krytyczne momenty w życiu.


Jestem...

...osobą zdyscyplinowaną i ukierunkowaną na osiągnięcie celu. Porażki mnie nie zniechęcają, wręcz przeciwnie – motywują do wzmożonej pracy. Nigdy się nie poddaję – tego nauczyły mnie doświadczenia survivalowe. Poza tym cechuje mnie wysoka tolerancja i wyrozumiałość wobec innych ludzi. Staram się podchodzić do nich ze zrozumieniem i życzliwością. Praca w doradztwie finansowym jest dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji, gdyż daje mi możliwość wspierania ludzi w ich dążeniach do realizacji celów i marzeń.