Doradca finansowy Warszawa Śródmieście Doradztwo finansowe

Ewa Olszewska

tel.: 534 504 333

e-mail: biuro@twojefinanse.net.pl


Kim jestem?

Doradztwem finansowym zajmuję się od niedawna, mam jednak za sobą wieloletnią praktykę w placówkach bankowych, w których pracowałam na stanowisku Doradcy Klienta Indywidualnego. Zanim w moim życiu zawodowym zaczęły dominować kwestie finansowe, duży akcent kładłam na kontakty z ludźmi, zwłaszcza tymi małymi – mam za sobą studia pedagogiczne. To one zaszczepiły we mnie ogromne pokłady cierpliwości, dzięki którym do każdego Klienta podchodzę z dużą dozą wyrozumiałości. Jestem pełna pozytywnej energii, którą czerpię właśnie z relacji międzyludzkich. Cieszę się, że tę energię spożytkować mogę pomagając moim Klientom realizować ich cele i dążenia. Dobra energia zawsze wraca – do mnie wraca w postaci wdzięczności Klientów, którzy często dzwonią do mnie już po zakończeniu sprawy dziękując za zaangażowanie i skuteczną pomoc. Jestem wtedy szczęśliwa prawie tak jak wtedy kiedy moja pięcioletnia córeczka wręcza mi samodzielnie namalowaną laurkę. Liliana jest oczkiem w mojej głowie. Razem z Nią i moim Mężem lubimy spędzać czas w Łazienkach Królewskich, zwłaszcza gdy organizowane są tam muzyczne koncerty. Razem z Mężem jesteśmy miłośnikami bałkańskich melodii (mała Liliana póki co woli smerfne hity). Takie oryginalne, regionalne klimaty są obecne w moim życiu od urodzenia – wszak jestem cerepetka z Kurpi! Ale nie będę o tym dużo trajlować ;) Folklor towarzyszy mi na każdym kroku – od elementów garderoby począwszy na dekoracji domu skończywszy. 


Co robię?

Jak już wspomniałam, jestem doradcą finansowym. Pracuję na terenie Śródmieścia, gdzie pomagam przedsiębiorstwom skorzystać z rozwiązania jakim jest szybki kredyt dla firm Warszawa Śródmieście. Jak przystało na Kurpiankę, jestem uparta i zaradna, w związku z czym sprawy, których się podejmuję zawsze znajdują szczęśliwe zakończenie. W swoim myśleniu wymykam się schematom, a co za tym idzie - podchodzę do każdego Klienta indywidualnie i dopasowuję oferty kredytowe do Jego potrzeb i oczekiwań. Porównuję produkty finansowe z ok. 28 instytucji finansowych, a po wyborze najlepszego, przeprowadzam w imieniu Klienta postępowanie, którego celem jest podpisanie korzystnej umowy kredytowej. Specjalizuję się w szybkich i tanich kredytach dla firm (kredyty inwestycyjne, obrotowe, gotówkowe, konsolidacyjne, etc.). Uzyskane dzięki nim środki przeznaczyć można na bieżące wydatki lub na rozwój firmy. 

I choć na pierwszy rzut oka jestem cerepetką (z gwary kurpiowskiej: drobną kobietką), to jednak w pracy trudno o większego lwa :) Nie można mi odmówić zaangażowania i pasji – jeśli za coś się zabieram, to musi być to zrobione fest! ;) Zapraszam do współpracy!