Doradca finansowy Warszawa Ursus Doradztwo finansowe

Lucyna Gajewska


tel.: 534 504 333

e-mail: biuro@twojefinanse.net.pl

Zawodowo

Jestem doradcą finansowym od sześciu lat. Pomagam przedsiębiorstwom ubiegać się o szybki kredyt dla firm Warszawa Ursus, który pomaga im utrzymać płynność finansową, a także pokryć koszty różnego rodzaju inwestycji. Zanim zajęłam się doradztwem zawodowym, doświadczenie zdobywałam w warszawskich placówkach bankowych. Skończyłam Ekonomię na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe z doradztwa finansowego w Szkole Głównej Handlowej. W czasie studiów odbywałam praktyki w Ministerstwie Finansów. Zdobyta wiedza i doświadczenie pomagają mi skutecznie pomagać Klientom w uzyskaniu najkorzystniejszego wyjścia kredytowego. Zanim proponuję konkretne rozwiązanie, staram się poznać sytuację Klienta oraz Jego firmy i na tej podstawie porównuję oferty z ok. 28 instytucji finansowych, po czym wybieram to optymalne. Zajmuję się również późniejszymi formalnościami i dbam o to, by umowa i zawarte w niej warunki finansowe były jak najbardziej korzystne dla Klienta.

Dlaczego ja?

Skorzystanie z moich usług w ramach doradztwa finansowego na terenie Ursusa wiąże się dla Państwa z bogatą gamą korzyści. Moim atutem jest wiedza, kwalifikacje i umiejętności, o których pisałam już powyżej. Ale to nie wszystko. W swojej pacy przede wszystkim dbam o to, by Klient czuł się pod moją opieką bezpiecznie –  rozwiewam na bieżąco każdą najdrobniejszą niejasność, wyjaśniam niezrozumiałe terminy i zapisy zawarte w pismach bankowych. Jestem osobą cierpliwą, wyrozumiałą i życzliwą. Praca w doradztwie finansowym nie jest dla mnie jedynie obowiązkiem, ale również możliwością zrealizowania moich altruistycznych potrzeb – lubię pomagać i sprawia mi wielką satysfakcję kiedy z moją pomocą osoby przedsiębiorcze uzyskują wsparcie w realizacji ich celów.

Prywatnie

Pomaganie ludziom to moja codzienność nie tylko w godzinach pracy. Kiedy przestaję być doradcą finansowym i wychodzę ze swojego biura na Ursusie, udaję się do pobliskiej świetlicy środowiskowej, gdzie pomagam dzieciom w odrabianiu lekcji. Wychowałam się w wielodzietnej rodzinie będąc najstarszą spośród czwórki mojego rodzeństwa i odkąd pamiętam zajmuję się maluchami ;) Od dziecka też pielęgnuję w sobie zamiłowanie do ogrodnictwa, które zaszczepiła mi moja Mama. Mam swoje małe królestwo za miastem, gdzie hoduję wiele gatunków roślin. Przebywanie pośród nich za każdym razem działa na mnie niesamowicie uspokajająco. Po takim weekendowym obcowaniu z zielenią wracam do swojego biura wypoczęta i pełna energii, którą później wkładam we wspieranie swoich Klientów w ramach doradztwa finansowego.