Doradca finansowy Warszawa Ursynów Doradztwo finansowe

Michał Grabowski

tel.: 534 504 333 

e-mail: biuro@twojefinanse.net.pl


O mnie

Czym się zajmuję na co dzień? Od przeszło pięciu lat zajmuję stanowisko doradcy finansowego w firmie Twoje Finanse. W ramach swoich obowiązków pomagam przedsiębiorstwom uzyskać szybki kredyt dla firm Warszawa Ursynów. Doświadczenie zdobywałem w firmie consultingowej jako Doradca Hipoteczny, gdzie pomagałem swoim klientom w doborze idealnej oferty kredytowej, współpracowałem też z developerami, biurami pośrednictwa kredytowego oraz z biurami nieruchomości. Karierę zaczynałem  jako Doradca Klienta w jednej z placówek bankowych. Z wykształcenia jestem finansistą i ekonomistą, kończyłem studia na Politechnice Warszawskiej. 

Moje atuty

Doświadczenie zdobyte na poprzednich stanowiskach oraz wiedza, którą posiadłem na studiach sprawiają, że jestem przede wszystkim kompetentnym doradcą finansowym. Od lat mieszkam na warszawskim Ursynowie i ta dzielnica jest głównym obszarem moich działań zawodowych. Znam tutejsze realia, szanse i zagrożenia, dlatego potrafię trafniej ocenić sytuację swoich Klientów, a co za tym idzie dobrać dla nich lepsze rozwiązanie kredytowe. Moi Klienci cenią we mnie:
  • profesjonalne podejście,
  • doświadczenie i obszerną wiedzę,
  • życzliwość,
  • skuteczność,
  • uczciwość,
  • odpowiedzialność.
Jestem osobą twardo stąpającą po ziemi, ale nie można mi też odmówić życiowego optymizmu. Nie ma dla mnie spraw nie do rozwiązania – są tylko takie, w które trzeba włożyć więcej wysiłku i to też czynię, bo moim priorytetem jest zadowolenie Klienta ze świadczonych przeze mnie usług doradztwa finansowego. 

A po pracy...

Prywatnie mieszkam wraz ze swoją rodziną na Ursynowie. Mamy szczęście mieszkać niedaleko Lasu Kabackiego, gdzie aktywnie spędzamy czas wolny biegając lub jeżdżąc na rowerach. Ponadto od kilku lat amatorsko nurkuję, co za każdym razem jest dla mnie fantastycznym doświadczeniem. Piękno podwodnego świata to dla mnie doświadczenie na miarę odwiedzenia innej galaktyki. Takie wrażenia towarzyszą mi w szczególności kiedy oglądam rafy koralowe w Morzu Czerwonym. Niestety, rzadko udaje mi się wyjeżdżać w tamte rejony, ale doceniam również polskie krajobrazy. Ursynów kryje według mnie mnóstwo tajemnic, może nie podwodnych, ale równie fascynujących.

Czy wiecie Państwo, ze Ursynów jest dzielnicą, w której zameldowanych jest najwięcej milionerów w Warszawie. Przypadek? Nie sądzę... Zapraszam do skorzystania z moich usług w ramach doradztwa finansowego. Obiecuję zrobić wszystko, co w mojej mocy, by uzyskali Państwo szybki kredyt dla firmy, który pomoże jej rozwinąć skrzydła, a z czasem może przyniesie milionowe dochody... kto wie :)