Doradca finansowy Warszawa Wawer Doradztwo finansowe

Jan Pawłowski

tel.: 534 504 333

e-mail:  biuro@twojefinanse.net.pl


Moja ścieżka kariery

Choć zajmuję się doradztwem finansowym już od dziewięciu lat, moje losy nie zawsze związane były z tą branżą. Za młodu pracowałem w gdańskiej stoczni - w czasach, gdy targały nią fale strajków, a Polska walczyła o szeroko pojętą wolność. Wraz z późniejszymi przemianami społeczno-gospodarczymi, moje koleje życiowe zmieniły tory i w połowie lat 90. przeprowadziłem się do Warszawy, a dokładnie do Wawra, gdzie mieszkam po dziś dzień. Tu zdecydowałem się na kontynuację edukacji na SGGW na kierunku Finanse i Rachunkowość. Przez kilka lat pracowałem w bankach i firmach konsultingowych aż w końcu zostałem doradcą finansowym w firmie Twoje Finanse. W swojej pracy zajmuję się doradztwem finansowym dla firm oraz pozyskiwaniem dla nich środków w ramach opcji jaką jest szybki kredyt dla firm Warszawa Wawer. Dzięki mojej profesjonalnej pomocy, tysiące firm uzyskało kredyt, który umożliwił im rozwinąć swoją działalność. Jest to dla mnie źródło nie tylko zawodowej, ale również osobistej satysfakcji.

Moje życie prywatne

Jestem mężem, ojcem i dziadkiem -  niebawem na świecie pojawi się kolejny mój wnuk, czego wyczekuję z niecierpliwością. W wolnych chwilach lubię odpoczywać w otoczeniu natury. Na szczęście mieszkając w dzielnicy jaką jest Wawer dzikie przestrzenie leśne mam niemal na wyciągnięcie ręki. Wspólnie z moim psem przemierzamy je wzdłuż i wszerz. Najbardziej lubię okres jesienny kiedy w czasie tych przechadzek udaje mi się nazbierać pełen kosz grzybów, z których moja żona gotuje później pyszny sos na niedzielny obiad. Zaopatruję kuchnię również w inne cuda natury – w swoim ogrodzie mam kilka uli, z których kilka razy do roku pobieram miód. Razem z żoną uprawiamy również ogródek, który zaopatruje nas w świeże warzywa. Jak łatwo zauważyć – kochamy to, co naturalne. Obydwoje z żoną wychowaliśmy się na wsi, gdzie ziemniaki zawsze były posypane dopiero co zerwanym z ogródka koperkiem, a rosół gotował się kilka godzin na wywarze ze świeżych warzyw. Do tych smaków z dzieciństwa staramy się wracać każdego dnia. Każdego dnia pielęgnujemy też w naszym domu tradycję i rodzinne wartości, których (mam nadzieję) nauczyliśmy nasze dzieci i chcemy zaszczepiać je wnukom. I mogę z czystym sercem przyznać, że rodzina jest tym, co w życiu udało mi się najbardziej. Choć sukcesów w pracy też mi nie brakuje.

Moje atuty

Jako doradca finansowy jestem przede wszystkim skuteczny. Ponadto mam wiedzę i doświadczenie - pracując przez wiele lat na warszawskim Wawrze znam szanse i zagrożenia jakie wiążą się z prowadzeniem tam firm, a wiedza ta pozwala mi pomóc w dobraniu odpowiedniej oferty kredytowej. A wyboru dokonuję na podstawie gruntownej analizy produktów finansowych z ponad dwudziestu banków. Podchodzę do każdej sprawy indywidualnie i zależy mi na tym, by Klient czuł się dobrze zaopiekowany. Jestem z natury życzliwym i przyjaznym człowiekiem, te cechy przejawiają się u mnie również na co dzień w pracy.