Doradca finansowy Warszawa Wesoła Doradztwo finansowe

Artur Szydłowski

tel.: 534 504 333 
e-mail: 
biuro@twojefinanse.net.pl

Gdybym był bogaty...

...to pewnie moja żona pomogłaby mi się z tym problemem uporać ;) I nie mam tu na myśli pieniędzy przemielonych w kasach sklepów z drogimi ubraniami, a naszą wspólną pasję, czyli  podróże. Od lat pasjonuje nas zwiedzanie świata, poznawanie innych kultur, ludzi, ich mentalności. Najczęściej podróżujemy autostopem, co nie kosztuje nas praktycznie nic, a daje możliwość zaoszczędzenia pieniędzy na inne cele. Powiadają, że szewc bez butów chodzi, ale tego porzekadła nie mogę odnieść do swojego życia – jestem doradcą finansowym nie tylko dla swoich Klientów, ale również dla swojej rodziny i w obu tych obszarach wychodzi mi to całkiem dobrze :) Poza podróżami i doradztwem finansowym, lubię też od czasu pobawić się kolorami – hobbystycznie maluję. Nie jestem może Salvadorem Dali, pewnie nawet nie jedno dziecko maluje lepiej ode mnie, co nie zmienia faktu, że po prostu to lubię. Płótno, ściany, szkło – bazgrzę wszędzie, ku niepocieszeniu mojej żony :)

W pracy

Doradcą finansowym jestem lepszym niż malarzem – zdecydowanie :) Zajmuję się doradztwem finansowym od pięciu lat i moim głównym obszarem działań jest warszawska Wesoła, gdzie pomagam lokalnym przedsiębiorcom uzyskać szybki kredyt dla firm Warszawa Wesoła. Przed rozpoczęciem pracy na tym stanowisku, przez kilka lat pełniłem funkcję Doradcy Klienta w jednej z placówek bankowych. Specjalizuję się głównie w doradztwie finansowym dla firm, dla których przygotowuję oferty kredytowe na podstawie analizy dostępnych produktów finansowych z ponad 25 banków. Porównuję je pod względem wielu elementów tak, by dopasować je idealnie do potrzeb i możliwości moich Klientów. Badam zatem najpierw ich zdolność kredytową, dobieram odpowiednią ofertę, pomagam wypełnić wnioski i komunikować się z bankami. Towarzyszę na każdym etapie drogi do uzyskania kredytu, a nawet po jego uzyskaniu trzymam rękę na pulsie. Chcę, żeby Klienci czuli się odpowiednio zaopiekowani również na etapie spłaty kredytu – odpowiadam na wszelkie pytania i wątpliwości, które towarzyszą temu etapowi.

Doradztwo finansowe w pigułce

Doradztwo finansowe jest opcją idealną dla firm, które chcą skorzystać z opcji szybkiego kredytu dla firmy, zwłaszcza jeśli chodzi o:
  • kredyty obrotowe,
  • kredyty inwestycyjne.
  • limit w rachunku bieżącym,
  • kredyty gotówkowe,
  • pożyczki hipoteczne na zasadach uproszczonych.

Zachęcam do skorzystania ze swoich usług, zwłaszcza firmy ulokowane w warszawskiej Wesołej. Wspólnie wybierzemy dla Państwa ofertę, która pomoże sfinansować bieżącą działalność, a także zrealizować firmowe cele.