Doradca finansowy Warszawa Wilanów Doradztwo finansowe

Anna Lipińska

tel.: 534 504 333
e-mail: biuro@twojefinanse.net.pl


Jak to się zaczęło...

Jestem absolwentką Politechniki Warszawskiej, gdzie ukończyłam studia magisterskie na kierunku Ekonomia oraz studia podyplomowe z zarządzania finansami i marketingu. Doradcą zawodowym jestem od dwóch lat, wcześniej pracowałam jako Doradca ds. nieruchomości w jednym z warszawskich biur nieruchomości. W okresie studiów odbywałam praktyki w Departamencie Kontroli i Integracji Ryzyka w jednym z banków. Zdobyte tam doświadczenie pomaga mi w wykonywaniu aktualnych obowiązków w obszarze doradztwa finansowego. Pracuję w Wilanowie – dzielnicy, w której zameldowanych jest ponad pół tysiąca osób deklarujących dochód wyższy niż milion złotych. Te osoby to w większości przypadków przedsiębiorcy, którym udało się rozwinąć swój biznes i osiągnąć zyski. Są tu jednak również drobni przedsiębiorcy, którzy są dopiero na początku drogi lub napotykają na tej drodze problemy – to właśnie ich w szczególności zapraszam do skorzystania z usług doradztwa finansowego. Dzięki mojej pomocy, wiele przedsiębiorstw uzyskało już szybki kredyt dla firm Warszawa Wilanów.

Jak wygląda moja praca?

Pracując przez te ostatnie dwa lata jako doradca finansowy w Wilanowie nauczyłam się, że w pierwszej kolejności należy poznać Klienta – sytuację i możliwości Jego firmy. Tylko wtedy możliwe jest optymalne dobranie oferty kredytowej. Porównuję produkty z ok. 28 instytucji finansowych, przedstawiam ofertę Klientowi, a  następnie zajmuję się sporządzeniem i wysyłką wniosków o kredyt. Na bieżąco informuję Klienta o przebiegu sprawy i decyzjach odnośnie wysłanych wniosków, tłumaczę też wszystkie niezrozumiałe zapisy i terminy. Kiedy już Klient uzyska wpłatę kredytu na konto, mój kontakt z Nim nie ustaje – interesuje mnie bowiem jak radzi sobie ze spłatą i czy pojawiły się jakieś niejasności, które chciałby wyjaśnić. Współpracuję głównie z firmami na Wilanowie, ale jestem w stanie pomóc w uzyskaniu szybkiego kredytu również gdzie indziej ulokowanym przedsiębiorstwom.

A prywatnie...

...jestem melomanką. Kocham muzykę. Już jako mała dziewczynka uczęszczałam na zajęcia do szkoły muzycznej do klasy fortepianu, ale z czasem zapałałam miłością do gitary i tak mi już zostało. Od szkoły średniej śpiewam i gram w małym, garażowym zespole. Grywamy na niewielkich imprezach i to głównie covery, ale przymierzamy się do nagrania własnego materiału. Poza muzyką pasjonuje mnie literatura francuska XIX i XX wieku, zwłaszcza utwory Baudelaire'a i Sartre'a. Jestem tez miłośniczką francuskiej kuchni, a moją specjalnością jest ratatouille - prowansalska potrawa, która zawsze robi furorę na rodzinnych imprezach :)