Doradca finansowy Warszawa Włochy Doradztwo finansowe

Milena Bobrowska

tel.: 534 504 333
e-mail: biuro@twojefinanse.net.pl

Wykształcenie i doświadczenie

Jestem doradcą finansowym od przeszło siedmiu lat. Wcześniej pracowałam w jednym z banków, gdzie odpowiedzialna byłam za współpracę z Klientami w obszarze kredytów i depozytów. Posiadam wykształcenie w kierunku Finansów i Rachunkowości, mam też na koncie wiele szkoleń i konferencji w tym obszarze, staram się na bieżąco aktualizować swoją wiedzę. Ostatnio zapragnęłam również posmakować innej, niż finansowa, dziedziny i rozpoczęłam studia podyplomowe z komunikacji interpersonalnej i negocjacji. Uważam, że pracując jako doradca finansowy trzeba być wyposażonym nie tylko w umiejętności twarde związane stricte z doradztwem finansowym. Ważne są również kompetencje miękkie, które pozwalają na skuteczną i efektywną komunikację z Klientem. 

Doradztwo finansowe

Usługi doradztwa finansowego świadczę głównie w warszawskich Włochach. Specjalizuję się we współpracy z przedsiębiorstwami, których celem jest szybki kredyt dla firm Warszawa Włochy. W pierwszej kolejności staram się poznać swojego Klienta, dlatego pozyskuję informacje na temat prowadzonej przez Niego firmy i na tej podstawie dokonuje porównania odpowiadających im produktów finansowych. Porównuję oferty kredytowe z prawie 30 instytucji i wybieram tę optymalną. To jednak nie wszystko – nie pozostawiam Klienta samego sobie na żadnym z etapów procesu kredytowego: przygotowuję pisma dla instytucji, negocjuję warunki z bankami, dbam o to, by zapisy w umowach były korzystne. Moim priorytetem są Klienci zadowoleni z mojej pomocy.

Sukcesy

Odkąd pracuję jako doradca finansowy udało mi się pomóc w uzyskaniu szybkiego kredytu dla firm blisko 1000 przedsiębiorcom. Korzystali oni najczęściej z opcji takich jak:
  • kredyty konsolidacyjne,
  • kredyty obrotowe,
  • kredyty inwestycyjne,
  • pożyczki hipoteczne, itd.
Pragnę zauważyć, że moje usługi doradztwa finansowego obejmują wszystkie firmy – bez względu na ich formę czy osiągany dochód.

Prywatnie

Praca stanowi dla mnie bardzo ważny element mojego życia, ale staram się, by były w nim obecne również pierwiastki innych aktywności. Jak już wspomniałam, podjęłam ostatnio studia z zakresu komunikacji interpersonalnej i negocjacji, co jest jednym z przejawów mojego zainteresowania psychologią człowieka. Zaczytuję się w książkach autorstwa znamienitych psychologów społecznych – P. Zimbardo i E. Aronsona. Wśród polskich autorów cenię najbardziej W. Eichelbergera. Bliska jest mi prezentowana przez Niego koncepcja dbania o harmonię ze sobą i światem. Bardzo pomagają mi w tym zajęcia jogi, w których biorę udział kiedy tylko znajduję na to czas.