Doradca finansowy Warszawa Wola Doradztwo finansowe

Paweł Ciszewski

tel.: (22) 255 39 60
e-mail: pawel.ciszewski@twojefinanse.net.pl


Jestem doradcą finansowym...

...od blisko czterech lat. A od ponad dziesięciu lat jestem mieszkańcem warszawskiej Woli. Przeprowadziłem się tu z Wrocławia, gdzie przez kilka lat pracowałem na stanowisku doradcy inwestycyjnego. Specjalizowałem się tam w doradztwie przedsiębiorstwom w zakresie struktury kapitałowej i strategii przedsiębiorstwa. Wykształcenie zdobywałem na Politechnice Wrocławskiej, a po przeprowadzce do Warszawy brałem udział w licznych szkoleniach z finansów. Przez pewien czas byłem również brokerem, a zdobyte w tym zawodzie doświadczenie wykorzystuję w obecnej pracy. Głównym obszarem moich działań jest dzielnica, w której mieszkam i pracuję, czyli Wola. Tu pomagam lokalnym przedsiębiorcom uzyskać szybki kredyt dla firm Warszawa Wola. Spośród produktów oferowanych przez 28 instytucji finansowych dobieram dla swoich Klientów tę, która jest dla nich najbardziej korzystna. Wybór ten oparty jest zawsze na gruntownej analizie potrzeb, a także możliwości Firmy Klienta. Posiadam 100% skuteczność – wszystkie prowadzone przeze mnie sprawy kończyły się przyznaniem kredytu. Dodam, że dzięki moim negocjacjom warunki finansowe umów kredytowych niejednokrotnie były bardziej atrakcyjne niż oferty uzyskiwane bezpośrednio w bankach. Poza porównywaniem ofert oraz negocjowaniem warunków zajmuję się również sporządzaniem i wysyłką wniosków do poszczególnych instytucji oferujących kredyty. Doradztwo finansowe świadczę również po tym jak mój Klient otrzyma już kredyt – czuwam, żeby wszystko było dla Niego jasne w procesie spłaty.

Jestem doradcą finansowym, który...

...dba o każdego Klienta podchodząc do wszystkich powierzonych spraw z pełnym zaangażowaniem. Zależy mi na tym, by wszyscy Klienci zadowoleni ze współpracy ze mną, w związku z czym począwszy od umówienia spotkania staram się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Dostosuję się do miejsca i czasu spotkania, które jest najbardziej dla Państwa dogodne. Poza elastycznością i mobilnością, charakteryzuje mnie już wspomniana wyżej skuteczność (100% pomyślnie zakończonych spraw) oraz wysokie kompetencje poparte solidnym doświadczeniem. 

Jestem nie tylko doradcą finansowym...

...ale również mężem i ojcem. Po pracy wracam do swojego mieszkania na Woli, gdzie czeka na mnie rodzina, z którą spędzam cały swój wolny czas. Lubimy podróżować po Polsce. Jakiś czas temu żona postanowiła podzielić się naszą pasją ze światem i od tego czasu prowadzimy bloga podróżniczego, na którym podpowiadamy w jakie zakątki naszego kraju warto się wybrać. Woda to mój żywioł, dlatego do moich ulubionych rejonów należą m.in. Bałtyk i mazurskie jeziora. Lubię uprawiać kitesurfing, windsurfing oraz różne inne odmiany sportów wodnych.