Doradca finansowy Warszawa Bemowo Doradztwo finansowe

Adam Badurski

tel.: 534 504 333

e-mail: biuro@twojefinanse.net.pl


Moja droga kariery


Odkąd pamiętam moje życie kręciło się wokół finansów. Kiedy byłem małym chłopcem, ojciec podarował mi w prezencie urodzinowym skarbonkę – od tamtego czasu jestem za pan brat z tematem gromadzenia, oszczędzania i odpowiedniego lokowania pieniędzy. Z upływem czasu zagadnienia te zaczęły mnie interesować na tyle, że coraz częściej hobbystycznie sięgałem po literaturę z zakresu ekonomii. Dzięki temu bez problemu udało mi się dostać na studia ekonomiczne na Uniwersytecie Warszawskim, które to ukończyłem z wyróżnieniem. Wiele lat swojej kariery zawodowej poświęciłem na pracę w banku, gdzie największą satysfakcję sprawiał mi kontakt z Klientem. W związku z tym z czasem postanowiłem zająć się indywidualnym doradztwem finansowym. 


Gdzie działam?

Od pięciu lat pomagam swoim klientom na terenie Bemowa. Ponieważ zamieszkuję tę dzielnicę od przeszło 20 lat, nie są mi obce problemy i wyzwania, z którymi stykają się na co dzień tutejsi mieszkańcy. Cieszy mnie, że coraz więcej osób zaczyna dostrzegać potencjał dzielnicy, do której niebawem dotrze być może II linia metra i w której z każdym rokiem pojawiają się nowe inwestycje mieszkaniowe. A propos inwestycji mieszkaniowych – w tym właśnie obszarze służę swoją pomocą wszystkim, którzy potrzebują porady w kwestii zakupu nieruchomości lub też budowy własnego domu jednorodzinnego.


Szczegółowy obszar działań

Jeśli planują Państwo zakup nieruchomości lub budowę nowego domu, jestem w stanie pomóc w przejściu przez cały proces pozyskiwania nań funduszy. Począwszy od przedstawienia pełnego spectrum możliwości w tym zakresie, przez negocjacje z bankami aż po przygotowanie wszelkiego rodzaju pism urzędowych. Do każdego Klienta podchodzę indywidualnie, uwzględniając Jego sytuację finansową i życiową. Pomagam wybrać najkorzystniejszy kredyt porównując oferty kredytów z ok. 20 banków. Pomocy udzielam nie tylko klientom indywidualnym – doradzam również jak uzyskać szybki kredyt dla firm Warszawa Bemowo. Za rekomendacje mogą mi posłużyć setki zadowolonych klientów, którzy opuścili moje biuro z kredytem, który pozwolił im osiągnąć wymarzony cel. 

A prywatnie?

Prywatnie jestem dumnym tatą  małego Filipa, który pojawił się w życiu mojej rodziny dwa miesiące temu i od tego czasu gra w nim główną rolę. Każdego dnia kiedy kończę zgłębiać temat finansów w swoim biurze, wracam do domu i zabieram się za intensywne badanie jakości smoczków i chusteczek nawilżających :) Niebawem, kiedy Filip podrośnie, marzy mi się wspólna, rodzinna wyprawa do Chin. Od wielu lat jestem bowiem miłośnikiem kultury chińskiej i nie wyobrażam sobie tygodnia bez wizyty w mojej ulubionej restauracji chińskiej na Bemowie.