Doradca finansowy Warszawa Białołęka Doradztwo finansowe

Bartosz Wojciechowski

tel.: 534 504 333
e-mail: biuro@twojefinanse.net.plZawodowo

Jestem doradcą finansowym od ponad dziesięciu lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pomaga mi sprawnie i szybko wspierać Klientów w pozyskiwaniu dla nich najkorzystniejszych kredytów. Specjalizuję się głównie w kredytach finansowych i hipotecznych. Oprócz klasycznego doradztwa oferuję również pomoc w reprezentowaniu interesów Klientów przed instytucjami finansowymi– przygotowuję dla nich między innymi różnego rodzaju pisma urzędowe. Zanim zostałem doradcą finansowym, przez wiele lat pracowałem w bankach oraz biurach nieruchomości, a ze zdobytego tam cennego doświadczenia korzystam do dziś. Doradzam klientom indywidualnym, ale również przedsiębiorstwom, którym pomagam skorzystać z opcji jaką jest szybki kredyt Warszawa Białołęka.

Atuty

Oprócz tego, że posiadam długoletnie doświadczenie w obszarze jakim jest doradztwo finansowe, mam także bogatą wiedzę, którą zdobyłem kształcąc się w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Uzyskałem tam dyplom na kierunku Ekonomia ze specjalnością Bankowość i ubezpieczenia.


Dysponuję bogatą gamą kompetencji, które ułatwiają mi komunikację z Klientem, a są to między innymi:
  • życzliwość,
  • otwartość,
  • empatia,
  • odpowiedzialność,
  • indywidualne podejście oraz szacunek do Klienta.


Jeśli zaś chodzi o sferę doradztwa finansowego zagwarantować mogę, że mój wrodzony perfekcjonizm pomoże znaleźć dla Państwa optymalne rozwiązanie kredytowe. Poprzedzone to będzie gruntowną analizą produktów finansowych proponowanych przez banki, a wszystko to, by dobrać dla Państwa ofertę skrojoną na miarę. Korzystając z moich usług, zyskują Państwo cenny czas, który trzeba byłoby poświęcić na zapoznawanie się z ofertami poszczególnych banków.

Obszar działania

Zajmuję się doradztwem finansowym głównie na terenie Białołęki. Zdaję sobie sprawę, że mieszkańcy tej dzielnicy na co dzień borykają się z mnóstwem problemów: brak miejsca w żłobkach, brak zatrudnienia, problemy mieszkaniowe  - to tylko niektóre z nich. Jako doradca finansowy, który nie tylko pracuje na terenie Białołęki, ale który również tu mieszka, chciałbym wspomóc współmieszkańców pomagając im dobrać kredyt na realizację celów i/lub marzeń.

Prywatnie

Od lat pasjonuję się kolarstwem. Już jako młody chłopak startowałem w zawodach osiągając w nich całkiem dobre wyniki. Kontuzja uniemożliwiła mi kontynuowanie kariery w tym kierunku, jednak wciąż jestem miłośnikiem dwóch kół i tą pasją staram się zarazić dwójkę swoich dzieci – siedmioletnią Anię i czteroletniego Maćka. Poza rowerami uwielbiamy całą rodziną spacerować i urządzać pikniki w Parku Henrykowskim – to nasza ulubiona miejscówka na zielonej Białołęce. Często można nas tam spotkać w okolicach parku linowego – moje pociechy to mali alpiniści :)