Doradca finansowy Warszawa Bielany Doradztwo finansowe

Dagmara Morawska

tel.: 534 504 333
e-mail: biuro@twojefinanse.net.pl


Kim jestem?

Od urodzenia mieszkam na Bielanach - tu stawiałam pierwsze kroki, tu chodziłam do szkoły, tu założyłam rodzinę i tu pracuję na stanowisku doradcy finansowego już od pięciu lat. Na co dzień jestem pełnoetatową mamą Krzysia, którego uważam za swój największy życiowy sukces. Myślę, że Krzyś niebawem stanie się moim następcą, gdyż już teraz jest bardzo zainteresowany i zadaje mnóstwo pytań kiedy niektórymi sprawami zajmuję się w domu :)
Po pracy staram się spędzać cały wolny czas z Rodziną, np. grając w monopol lub scrabble. Weekendy przeważnie spędzamy aktywnie, zgodnie z myślą „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Latem wybieramy się na spływy kajakowe, a zimą jesteśmy częstymi bywalcami lodowisk. A kiedy Krzyś wraz z moim Mężem śpią, we mnie budzi się Sherlock Holmes i zatapiam się w literaturze detektywistycznej. Zastanawianie się nad rozwiązaniem zagadek to dla mnie świetny trening dedukcji, logicznego myślenia i syntezy faktów – umiejętności użytecznych przy doradztwie finansowym.


Co robię?

Jak już wspomniałam, od pięciu lat pracuję jako doradca finansowy. Warszawa i Bielany to środowisko, w którym pomagam swoim Klientom znaleźć optymalne dla nich rozwiązanie kredytowe. Jak to robię? W pierwszej kolejności porównuję oferty z ok. 28 instytucji finansowych, po czym przedstawiam je Klientom oraz pomagam wybrać najkorzystniejszą. Następnie sporządzam i przekazuję wybranym bankom dokumenty potrzebne do uzyskania kredytu pilnując, by cały proces przebiegł szybko i sprawnie. Kiedy bank wyda decyzję kredytową, przedstawiam ją swoim Klientom oraz czuwam nad tym, by nie podpisali umowy dla nich niekorzystnej. Tłumaczę wszystkie niejasności oraz pomagam negocjować warunki finansowe – z mojego biura wychodzą tylko zadowoleni Klienci. Doradzam również przedsiębiorstwom w skorzystaniu z opcji jaką jest szybki kredyt dla firm Warszawa Bielany.
Zanim zajęłam się doradztwem finansowym, kilka lat pracowałam jako doradca hipoteczny w banku. Pracę tę podjęłam jeszcze w trakcie studiów (Finanse i Rachunkowość na SGH w Warszawie). Miałam propozycję pozostania na uczelni i kontynuowania edukacji na studiach doktoranckich, ale wtedy pojawił się Krzyś i plany naukowe odłożyłam na później. 


Jakie są moje mocne strony?

Mam naturę eksploratora – dogłębnie badam każdą sprawę, którą się zajmuję, co zawsze pomaga mi wybrać optymalne rozwiązanie. Mam w sobie upór i nieustępliwość – cechy, za którymi nie przepada mój Mąż, ale które świetnie sprawdzają się na polu zawodowym :) Moi Klienci doceniają to, że można porozmawiać ze mną jak równy z równym. Jestem doradcą finansowym, ale przede wszystkim człowiekiem, dlatego staram się wczuć w sytuację drugiej osoby oraz zrozumieć jej sytuację. A ponadto jestem życzliwą i pełną życiowego optymizmu osobą – tak przynajmniej twierdzą moi najbliżsi :)