Doradca finansowy Warszawa Mokotów Doradztwo finansowe

Tomasz Grudzień

tel.: 534 504 333
e-mail: biuro@twojefinanse.net.pl


Kilka słów o mnie

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu na kierunku Finanse i rachunkowość ze specjalizacją Doradca finansowy klienta. Zanim zacząłem pracę w zawodzie, przez kilka lat zdobywałem doświadczenie w bankach i biurach nieruchomości, zarówno w Warszawie, jak i we Wrocławiu. Obecnie mieszkam na Mokotowie – tu też pracuję i realizuję swoje pasje, wśród których dominuje fotografia. Jestem zapalonym badaczem sztuki ulicy (tzw. street art), którą uwieczniam na swoich zdjęciach licząc, że kiedyś uda mi się wydać własny album lub zorganizować autorską wystawę. Poza tym lubię od czasu do czasu wybrać się na wyścigi konne na Służewcu – chodziłem na nie jeszcze jako mały chłopiec razem z ojcem.


Czemu doradztwo finansowe?

Mój ojciec jest z wykształcenia ekonomistą, więc od małego zaszczepiał we mnie zainteresowanie tego rodzaju tematami. Z czasem zdecydowałem, że tym właśnie chcę się zajmować w życiu. Nie chciałem jednak pracować z wykresami, ale z ludźmi – stąd właśnie doradztwo finansowe. Kontakt z Klientem jest dla mnie ważny. Lubie czuć, że moje działania przyczyniają się do rozwiązania czyichś problemów czy do poprawy jego sytuacji. Pomagam zarówno klientom indywidualnym jak również przedsiębiorstwom, które chcą skorzystać z opcji jaką jest szybki kredyt dla firm Warszawa Mokotów.


Jak pracuję?

W pierwszej kolejności staram się kompleksowo zbadać sytuację Klienta – jego potrzeby i oczekiwania. Przez pryzmat tych informacji wybieram najkorzystniejszą ofertę kredytową porównując uprzednio oferty z ok. 28 instytucji finansowych. To jednak nie wszystko – kiedy już uda mi się wybrać optymalne rozwiązanie kredytowe dla Klienta, pomagam Mu przejść przez cały proces – począwszy od przygotowania wniosku aż po negocjacje warunków finansowych z bankiem. Na każdym etapie służę fachową poradą oraz wyjaśniam każdą niejasność, by mój Klient czuł się pewnie i bezpiecznie oraz żeby był zadowolony z efektów naszej współpracy. Dzięki tej współpracy i za sprawą zdobytych w jej efekcie rozwiązań kredytowych rozwinęło się wiele firm i zbudowanych zostało wiele nowych domów. To chyba najlepsze rekomendacje jakich mógłbym sobie życzyć.


Moje mocne strony

Mam analityczny umysł, dzięki czemu sprawnie porównuję wszelkie oferty i wybieram tę optymalną - dopasowaną do sytuacji i oczekiwań Klienta. Pomaga mi w tym też wrodzona empatia która moim działaniom nadaje „ludzki” rys. Staram się bowiem poza liczbami i wykresami widzieć przede wszystkim Klienta – jego sytuację i problemy. Dzięki temu jestem skuteczny, a ludziom dobrze się ze mną współpracuje.