Doradca finansowy Warszawa Ochota Doradztwo finansowe

Marta Jabłońska

tel.: 534 504 333
e-mail: biuro@twojefinanse.net.pl


Moja droga zawodowa

Pracuję jako doradca finansowy od pięciu lat, pierwsze dwa lata we własnej firmie, a kolejne w Twoich Finansach. Ukończyłam Finanse i rachunkowość na Akademii Leona Koźmińskiego, tam też kontynuuję edukację na studiach podyplomowych na kierunku Analityk Finansowy Ryzyka Kredytowego. Wiedza oraz doświadczenie w zawodzie wyposażyły mnie w narzędzia analityczne pomocne w kompleksowym doradztwie finansowym. W swojej pracy zajmuje się sprawami klientów indywidualnych, pomagam również przedsiębiorstwom uzyskać szybki kredyt dla firm Warszawa Ochota.


Mój system pracy

Każdy Klient jest przeze mnie traktowany indywidualnie. W pierwszej kolejności staram się zatem poznać Jego sytuację: badam zdolność kredytową, po czym porównuję wszystkie dostępne opcje kredytowe, wybierając tę najkorzystniejszą. Swojemu Klientowi towarzyszę na każdym etapie drogi do uzyskania kredytu: przygotowuję i wysyłam dokumenty do instytucji finansowych, zapoznaję Klienta z ich decyzją, negocjuję warunki finansowe, po czym czuwam nad podpisaniem umowy i wypłatą kredytu. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, a powiedzenie „gdzie diabeł nie może, tam babę pośle” w moim przypadku sprawdza się w każdym wymiarze. Prowadzone przeze mnie sprawy zawsze kończą się pomyślnie dla moich Klientów. Dzięki uzyskanym w ten sposób środkom, mogą oni zrealizować swoje marzenia o mieszkaniu lub rozwinąć skrzydła we własnej działalności gospodarczej. To sprawia, że praca w zawodzie doradcy finansowego sprawia mi dużą satysfakcję.


Moje atuty

Moi najbliżsi twierdzą, że jestem osobą twardo stąpającą po ziemi. Dzięki temu realnie oceniam sytuację, co pozwala mi być skutecznym doradcą finansowym. Jestem perfekcjonistką w każdym celu. Lubię wyzwania i jeszcze bardziej lubię kiedy udaje mi się im sprostać. Mam mnóstwo energii, a znajomi nazywają mnie „małą elektrownią” :)


Moje życie prywatne

Doradztwo finansowe zajmuje istotną część mojego życia, ale znajduję w nim miejsce również na inne zajęcia. Mieszkam na Ochocie i tu też spędzam większość wolnego czasu. Czy słońce, czy deszcz, czy śnieg spotkać można mnie biegającą po Parku Szczęśliwickim. Bieganie to moja pasja, a od kilku lat regularnie biorę udział w różnego rodzaju imprezach biegowych. Z racji intensywnego wysiłku i dużej ilości spalanych kalorii mogę sobie pozwolić na szaleństwa w kuchni i z prawa do tego również regularnie korzystam :) Lubię gotować i jeszcze bardziej lubię jeść. Do moich ulubionych dań należą specjały kuchni włoskiej. Jestem również częstym bywalcem lokalnych restauracji włoskich.