Pożyczka hipoteczna na zasadach uproszczonych

Pożyczka hipoteczna na zasadach uproszczonych - udzielana na oświadczenie o dochodach, dotyczy osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, spółek cywilnych, partnerskich, jawnych i zoo. Pożyczki hipoteczne to niezwykła wygoda i komfort, a także atrakcyjne oprocentowanie w PLN i maksymalny okres spłaty do 15 lat.

Pożyczka hipoteczna to najtańszy sposób na gotówkę. Taka pożyczka może być przeznaczona na dowolny cel związany z firmą, konsolidację kredytów firmowych lub zakup nieruchomości, do 50% wartości nieruchomości. Dzięki pożyczce hipotecznej będziesz mógł zrealizować cele, które do tej pory były niemożliwe do zrealizowania. Pożyczki hipoteczne niosą za sobą szereg zalet i korzyści. Dają wiele możliwości, a do tego są niezwykle wygodne i komfortowe.

Zalety pożyczki hipotecznej

Pożyczka hipoteczna pozwoli Ci uzyskać środki finansowe na dowolny cel. Jest dużo tańsza od innych kredytów np. kredytu gotówkowego czy samochodowego. Korzystając z pożyczki hipotecznej, możesz pożyczyć większą kwotę. Jeżeli posiadasz nieruchomość, na której można ustanowić hipotekę spotkaj się z Doradcą Twoje Finanse by wybrać najlepszą, dopasowaną do Twoich oczekiwać i możliwości pożyczkę hipoteczną.

  • możliwość pożyczenia aż do 80% wartości zabezpieczenia
  • wybór z najlepszych ofert polskich banków
  • porównanie kilkudziesięciu pożyczek
  • pomoc Doradcy w formalnościach

Nasze usługi są bezpłatne. Zapraszamy na spotkanie z Doradcą. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy lub zadzwonić