Kredyt inwestycyjny

Kredyt inwestycyjny - przeznaczony na zakup, budowę, remont, adaptację nieruchomości, udzielany na max okres od 15 do 20 lat, możliwość zaciągnięcia kredytu w PLN (dla niektórych klientów jest możliwość kredytu w EURO, CHF lub USD), dedykowany dla każdego rodzaju firmy.

Wygodne rozwiązanie dla Twojej firmy

Kredyt inwestycyjny dla firm daje możliwość sfinansowania zakupu lub odtworzenia nowych rzeczowych aktywów trwałych. Możesz go przeznaczyć na budowę, rozbudowę lub modernizację infrastruktury produkcyjnej lub usługowej. Możesz przeznaczyć na zakup środka transportu, maszyny, oprogramowania. Możesz wydać na zakup nowych technologii lub spłatę kredyty udzielonego na wyżej wymienione cele w innym banku.

Tak naprawdę nie jest ważne czy planujesz większą, czy mniejsza inwestycję - kredyt inwestycyjny pozwoli Ci zadbać o dynamiczny rozwój własnej działalności bez umartwiania się o każdy grosz, a także pomoże zrealizować każdy cel. Kredyty inwestycyjne dla firm niosą za sobą szereg zalet i korzyści. Warto z nich skorzystać z kilku powodów:

  • wysoka kwota finansowania
  • możliwość finansowania wielu celów związanych z działalnością inwestycyjną firmy
  • brak konieczności przedstawia biznesplanu
  • atrakcyjne warunki spłaty kredytu (ustalane indywidualnie)
  • okres kredytowania nawet do 20 lat
  • wygoda dysponowania środkami
  • brak opłat za rozpatrzenie wniosku

Uzyskanie kredytu inwestycyjnego to minimum formalności

Nasze usługi są bezpłatne. Zapewniają wysoką elastyczność i minimum formalności. U nas nie musisz przedstawiać ani zaświadczeń z ZUS, ani też zaświadczeń z US. Nie wymagamy także zabezpieczeń majątkowych. Każdą ofertę przygotowujemy bez konieczności dostarczania wszystkich potrzebnych dokumentów.

Zapraszamy na spotkanie z naszym Doradcą Finansowym. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy lub zadzwonić. Nasi doradcy przeanalizują Twoją sytuację i pomogą Ci w wyborze najodpowiedniejszego kredytu inwestycyjnego