Kredyt obrotowy

Kredyt obrotowy to kredyt przeznaczony na bieżącą działalność gospodarczą lub konsolidację zobowiązań, dedykowany dla wszystkich rodzajów firm, do 200 000 zł udzielany bez zabezpieczeń, spłacany co miesiąc w ratach kapitałowo - odsetkowych, w przypadku braku zabezpieczeń max okres kredytowania wynosi 5 lat, w przypadku gdy jest zabezpieczenie w postaci hipoteki, okres spłaty kredytu obrotowego można wydłużyć nawet do 20 lat.

Kredyt obrotowy dla firm to najlepsza pomoc w finansowaniu bieżącej działalności. Dzięki niemu możesz uregulować bieżące zobowiązania, a także sfinansować nagłe, niespodziewanie wydatki. Środki z kredytu obrotowego dla firm możesz przeznaczyć na dowolny cel, zapewniając tym samym sobie i swojej firmie płynność finansową.

Kredyt obrotowy dla firm pozwoli Ci skupić się na tym, co najważniejsze – na rozwoju działalności i realizacji wszystkich planów.

Kredyt obrotowy niesie za sobą wiele zalet i korzyści. Wśród najważniejszych wymienia się długi okres kredytowania i elastyczne warunki spłaty

Najważniejsze korzyści kredytu obrotowego

  • sposób na utrzymanie płynności finansowej w okresach przejściowych deficytów
  • szybka i prosta procedura uruchomienia kredytu, przy minimum formalności
  • łatwy dostęp do przyznanych środków
  • wpłaty na rachunek spłacają kredyt
  • limit odnawialny przez cały okres trwania umowy