Kredytowanie działalności gospodarczej

Chcesz założyć własną działalność gospodarczą, ale nie wiesz, skąd wziąć na to pieniądze? Rozpocząłeś pracę w ramach własnej działalności gospodarczej i potrzebujesz środków finansowych na zakup sprzętu, remont biura bądź na towar?

W ofercie naszej firmy znajduje się specjalnie przygotowany dla Ciebie kredyt dla nowych firm na start. Gwarantujemy wysoką kwotę pożyczki, minimum formalności i długi okres kredytowania. Ogromną zaletą tej formy kredytu jest jego elastyczność i prostota. Oferta ta skierowana jest do małych i nowych firm, a także dla osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Kredyt w tej formie pozwala na finansowanie dowolnych potrzeb, które pojawią się w związku z rozpoczęciem pracy w ramach własnej działalności. Środki finansowe można wykorzystać na wiele sposobów w zależności od tego, czym zajmuje się Twoja firma.

Duży zastrzyk kapitału na start sprawi, że będziesz od początku pracował w komfortowych warunkach, nie martwiąc się, że z dnia na dzień zabraknie Ci pieniędzy. Skupisz się na swoich planach i ich realizacji.

Jeśli więc masz w głowie genialny plan na firmę i marzysz o tym, żeby go zrealizować, a nie masz środków finansowych na jego sfinansowanie - przyjdź do nas. Nasi doradcy pomogą wybrać Ci odpowiedni kredyt na działalność gospodarczą dla Ciebie. Otrzymanie kredytu na początku biznesowej drogi nie jest łatwe, ale nasi doradcy w profesjonalny sposób zadbają o Twoje interesy i przyszlosc.

Nie pozwól, by brak pieniędzy ograniczał lub hamował Twoje marzenia o własnej firmie.

Pamiętaj! Zaleganie w Urzędzie Skarbowym i ZUS to u nas nie problem!