Kredyt dla firm na ryczałcie

Prowadzisz swoją działalność gospodarczą i rozliczasz się w oparciu o ryczałt? Chciałbyś otrzymać kredyt, ale obawiasz się, że nie znajdziesz banku, który zaoferuje Ci odpowiednią pożyczkę? Do tej pory szukałeś dla siebie odpowiedniego kredytu, ale go nie otrzymałeś, a banki nie były przyjaźnie nastawione na taką formę prowadzenia działalności? Dobrze trafiłeś.

Banki podczas wyliczania zdolności kredytowej przedsiębiorstw biorą pod uwagę kilka zmiennych. Jedną z nich, a w niektórych bankach nawet najważniejszą, jest sposób rozliczania się z urzędem skarbowym. Firmy korzystające z książki przychodów i rozchodów są przeważnie w lepszej sytuacji niż przedsiębiorcy rozliczający się na podstawie ryczałtu ewidencjonowanego.

Kredyty dla firm na ryczałcie to rozwój przedsiębiorstwa

Właśnie do osób prowadzących firmy na ryczałcie przygotowana została nasza oferta. Znajduje się w niej specjalnie przygotowany kredyt dla firm na ryczałcie. Zainteresuje on każdego, kto prowadzi firmę w ten sposób i potrzebuje środków finansowych na bieżące wydatki. Kredyt dla firmy na ryczałcie doskonale wspomoże jej rozwój – dzięki niemu z małego przedsiębiorstwa może przekształcić się w większą spółkę.

Dlatego, jeśli do tej pory miałeś problemy z otrzymaniem kredytu w związku z ryczałtem – zgłoś się do nas. Nasi doradcy przeanalizują Twoją sytuację i pomogą Ci w wyborze najodpowiedniejszego kredytu. W profesjonalny sposób przedstawią Ci aktualną ofertę, doradzą i wytłumaczą wątpliwości. Z ich pomocą zdobędziesz kredyt, który pomoże Ci w prowadzeniu Twojej firmy.