Doradca Kredytowy

Chcesz rozpocząć własny biznes? A może już masz firmę, którą pragniesz rozwinąć? Najlepszym sposobem jest oczywiście dokonanie trafnych inwestycji. Te jednak nie są możliwe bez odpowiedniego wkładu finansowego. Dlatego też przygotowaliśmy bogatą ofertę kredytów skierowanych do przedsiębiorstw i osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Jak można z nich skorzystać? Wystarczy podjąć współpracę z doradcą kredytowym z naszej firmy.


Jakie są zadania doradcy kredytowego?

Osoba, która zajmuje się doradztwem finansowym, musi przede wszystkim mieć świadomość sytuacji,w jakiej znajduje się klient – tak, aby móc znaleźć dla niego jak najlepszą ofertę kredytu. Dlatego też w pierwszej kolejności doradca kredytowy dokonuje analizy na podstawie danych dotyczących działalności firmy. Analiza ta dotyczy planów inwestycyjnych na najbliższe miesiące i lata, możliwości finansowych (które przekładają się na możliwości spłaty kredytu), profilu działalności firmy, możliwych zagrożeń oraz szans na rozwój i wielu innych kwestii, które wpływają na sytuację firmy obecnie i które będą na nią wpływać w przyszłości

Po takiej analizie wiadomo już, jakie są potrzeby firmy, jej plany i szanse na osiągnięcie sukcesu przy określonym wkładzie finansowym. Na tej podstawie dobierana jest oferta kredytowa. Szczegóły konkretnych propozycji omawiane są z przedstawicielem (właścicielem) firmy, dzięki czemu ostatecznie wybrana opcja możliwie najlepiej spełnia oczekiwania przedsiębiorstwa

Istnieją też sytuacje, gdy zaciągnięcie kredytu wiąże się z niekorzystną sytuacją finansową w firmie. Zaległe zobowiązania wobec kontrahentów czy też wcześniej zaciągnięte kredyty mogą być bardzo dużym obciążeniem dla firmy i uniemożliwiać jej dalszy rozwój w takim tempie, jakiego życzyłby sobie jej właściciel. W takiej sytuacji zadaniem doradcy kredytowego jest dobranie takiej formy kredytu, która możliwie najlepiej rozwiąże wszelkie problemy. Po przeanalizowaniu sytuacji, możliwe jest uzyskanie np. kredytu konsolidacyjnego lub pożyczki hipotecznej. Możliwości jest wiele.

Ważne jest to, aby firma potrafiła precyzyjnie wyrazić swoje potrzeby, a wtedy osobą, która będzie odpowiedzialna za znalezienie zadowalającego rozwiązania, będzie doradca kredytowy. Warszawa to miejsce, w którym usługi tego typu są łatwo dostępne. Współpraca z naszą firmą w tym zakresie może się okazać strzałem w dziesiątkę. Doświadczenie naszych doradców oraz ich profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków sprawiają, że klienci są niezwykle zadowoleni ze współpracy z firmą Twoje Finanse.

Doradca kredytowy Warszawa – kiedy warto skorzystać z jego porad?
Jeśli chcesz uzyskać:

lub inną formę kredytu dla swojej firmy, skontaktuj się z nami. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Współpraca z jednym z naszych doradców z pewnością stworzy Twojej firmie wiele nowych szans na rozwój, a Tobie przyniesie ogromną satysfakcję. Zapraszamy!